0 položek 0,00 KčZobrazit

Příprava nápojů

Zobrazeno 1 až 16 z 16 (1 stránek)

1 2

ARIETE 2846 Bollitore - tmavě šedá rychlovarná konvice

Rychlovarná konvice z kolekce Moderna. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni. kolekce Moderna Inspirované uměleckým světem.

ARIETE 2869/03 Vintage - krémová rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 587 Kč

ARIETE 2869/04 Vintage - zelená rychlovarná konvice

ARIETE 2869/04 Vintage - zelená rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 587 Kč

ARIETE 2869/05 Vintage - modrá rychlovarná konvice

ARIETE 2869/05 Vintage - modrá rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2877/03 Vintage - krémová rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2877/04 Vintage - zelená rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2877/05 Vintage - modrá rychlovarná konvice Rychlovarná konvice ARIETE 2877/05 z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 408 - odšťavňovač citrusových plodů Čerstvá a lahodná šťáva z ovoce Vám dodá plno vitamínů a energie na celý den. Elegantní a praktický odšťavňovač citrusovýxh plodů Ariete 408 je vybaven dvěma nástavci pro různé velikosti citrusů a praktické je také uložení kabelu do přístroje. Snadná obsluha. Novinka na www.moje-ariete.cz

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 697 Kč

ARIETE 413/03 Vintage krémový citrusovač

Ariete 413/03 krémový retro citrusovač z kolekce Vintage. Výkonný a tichý citrusovač s elegantním designem. Přístroj má odolné kovové tělo s chromovým povrchem. Odšťavňovač s tlakovou pákou snadno drtí ovoce.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 697 Kč

ARIETE 413/04 Vintage zelený citrusovač

Ariete 413/04 Vintage retro citrusovač s kovovou povrchovou úpravou a chromovanými detaily.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 697 Kč

ARIETE 413/05 Vintage modrý citrusovač

Ariete 413/05 modrý retro citrusovač z kolekce Vintage. Výkonný a tichý citrusovač s elegantním designem. Přístroj má odolné kovové tělo s chromovým povrchem. Odšťavňovač s tlakovou pákou snadno drtí ovoce.

Ariete 417 tmavě šedý citrusovač z kolekce Breakfast. Výkonný a tichý citrusovač s elegantním designem. Přístroj má dva lisovací kužely pro velké a menší ovoce.

ARIETE 76 Ice Crusher červený drtič ledu Řada Party Time od Ariete nabízí Drtič ledu 76 se kterým si můžete připravit ledovou tříšť nebo si připravit drcený led pro koktejly. Originální design v retro stylu - celá řada Party Time výrobků. Novinka na www.moje-ariete.cz

ARIETE 76/01 Ice Crusher modrý drtič ledu Řada Party Time od Ariete nabízí Drtič ledu 76/01 v modré barvě se kterým si můžete připravit ledovou tříšť nebo si připravit drcený led pro koktejly. Originální design v retro stylu - celá řada Party Time výrobků. Novinka na www.moje-ariete.cz

Ariete AT6076006200 náhradní nádoba s filtrem pro lisy na citrusy Ariete 413 z retro kolekce Vintage.

Široký výběr kvalitních kuchyňských spotřebičů od značky Ariete, které vám pomohou připravit chutné a osvěžující nápoje. Mezi produkty na této stránce www.moje-ariete.cz patří kávovary, espressa stroje, odšťavňovače, mixéry na smoothie, šejkry a mnoho dalšího, co vám pomůže při přípravě vašich oblíbených nápojů. Produkty od Ariete jsou vybaveny moderním designem a vysokou kvalitou zpracování, aby vyhovovaly potřebám každé moderní kuchyně. Všechny produkty na této stránce jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a snadno ovladatelné, a využívají moderní technologie, které zlepšují výkon a účinnost. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní kuchyňské spotřebiče, které vám umožní snadno a rychle připravit osvěžující nápoje, produkty od značky Ariete na této stránce jsou určitě skvělou volbou.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.