0 položek 0,0 KčZobrazit

Varné konvice

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

ARIETE 2877/03 Vintage - krémová rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2877/04 Vintage - zelená rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2877/05 Vintage - modrá rychlovarná konvice Rychlovarná konvice z kolekce Vintage. Konvice má otočnou základnu připraví vroucí vodu na kávu nebo čaj ale také bude estetickým prvkem ve vaší kuchyni.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2987 Varná konvice - edice Lipton Z edice Lipton Vám nabízíme varnou konvici Ariete 2987 která má bezdrátovou základnu, automatické vypínání a obsah 1,8l.

ARIETE Varné konvice

Rychlovarné konvice značky Ariete Vám v několika málo vteřinách připraví vroucí vodu na kávu, čaj nebo cokoli jiného. Kvalita, pěkný design a nápaditost, to jsou rychlovarné konvice Ariete. Novinkou Ariete je rychlovarná konvice z edice Lipton pro přípravu lahodného čaje, která potěší všechny milovníky čajů a bylinných čajů.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.