0 položek 0,00 KčZobrazit

Olejové radiátory

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Ariete 837/04 zelenýpraktický olejový radiátor se sedmi topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Ariete 837/05 modrý praktický olejový radiátor se sedmi topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Ariete 838/04 zelený praktický olejový radiátor s devíti topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Ariete 838/05 modrý praktický olejový radiátor s devíti topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Ariete 839/04 zelený praktický olejový radiátor s jedenácti topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Ariete 839/05 modrý praktický olejový radiátor s jedenácti topnými články z kolekce Vintage z 50. let minulého století. Díky praktické rukojeti a kolečkům otočným o 360° lze radiátor snadno přemístit do jakékoli místnosti. Radiátor během malé chvilky začne produkovat potřebné teplo. Skutečný designový kousek, který doplní váš domov v elegantním Vintage stylu od Ariete. Na výběr jsou 3 stupně výkonu.

Olejové radiátory značky Ariete jsou kvalitní a spolehlivé topné zařízení, které poskytují účinné vytápění prostoru. Radiátory Ariete mají moderní a stylový design, který se hodí do různých interiérů a přispívá k estetickému vzhledu místnosti. Olejové radiátory Ariete disponují pokročilými funkcemi, včetně digitálního displeje s možností nastavení teploty a časovače pro programování topení. Díky vestavěnému termostatu mohou radiátory Ariete udržovat konstantní teplotu v místnosti a šetřit energii. Radiátory značky Ariete jsou vybaveny bezpečnostními prvky, jako je přehřátí ochrany a ochrana proti převrácení, což zajišťuje bezpečné a spolehlivé vytápění.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.