0 položek 0,00 KčZobrazit

Teplovzdušné ventilátory

Zobrazeno 1 až 2 z 2 (1 stránek)

1 2

ARIETE 808/04 Vintage Fan Heater - zelený teplovzdušný ventilátor Teplovzdušný ventilátor v zelené barvě Ariete Vintage Fan Heater v jedinečném vintage stylu 50.let. Praktický, skladný a funkční ventilátor v nezaměnitelném stylu vyhřeje ložnici, koupelnu nebo jakoukoliv místnost v chladnějších dnech. Díky integrované rukojeti se snadno přenáší. Výhodou je jeho použití také jako studený ventilátor a díky termostatu lze nastavit i teploty dle potřeby.

ARIETE 808/05 Vintage Fan Heater - modrý teplovzdušný ventilátor Teplovzdušný ventilátor v modré barvě Ariete Vintage Fan Heater v jedinečném vintage stylu 50.let. Praktický, skladný a funkční ventilátor v nezaměnitelném stylu vyhřeje ložnici, koupelnu nebo jakoukoliv místnost v chladnějších dnech. Díky integrované rukojeti se snadno přenáší. Výhodou je jeho použití také jako studený ventilátor a díky termostatu lze nastavit i teploty dle potřeby.

Ariete je italská značka, která nabízí různé modely teplovzdušných ventilátorů. Jejich sortiment zahrnuje moderní a stylové designy s různými funkcemi a výkony. Teplovzdušné ventilátory od Ariete jsou vybaveny nastavitelným termostatem, různými rychlostmi ventilace a často mají i možnost otáčení. Tyto ventilátory jsou obvykle kompaktní a snadno přenosné, což umožňuje jejich použití v různých místnostech. Ariete se také zaměřuje na bezpečnostní prvky, jako je přehřátí a převrácení. Uživatelé si obvykle pochvalují výkon a spolehlivost těchto teplovzdušných ventilátorů od Ariete.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.