0 položek 0,00 KčZobrazit

Parní čističe

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Ariete 4137 VAPORI JET parní čistič s příslušenstvím o výkonu 1050W dokáže vytvořit tlak 3,5 bar. Přístroj má hliníkový bojler a indikátor zapnutí. Parní čistič se zahřívá 3 minuty a zvládne vytvářet páru nepřetržitě 15 minut. Objem nádoby na vodu 250 ml. Délka kabelu 3 m. Bezpečnostní kryt.

Ariete 4145 Xvapor Comfort - komfortní parní čistič. Parní čistič X Vapor můžete použít při čištění: vodního kamene, mastnoty, těžko odstranitelných usazenin a špíny, zbytků jídel a výkalů, špíny z domácích zvířat, od prachu, od bakterií, virů, roztočů, mikrobů.

Akce

3 599 Kč

Koupit

3 577 Kč

ARIETE 4146 Xvapor Deluxe - parní čistič

Ariete 4146 Xvapor Deluxe parní čistič se šikovným úložným prostorem pro příslušenství. Provoz parního čističe 60 minut a doba zahřátí 8 minut. Regulace páry.

Akce

4 599 Kč

Koupit

4 577 Kč

ARIETE 4147 Xsteam no stop - parní čistič

Ariete Xsteam nonstop 4147 tahací multifunkční parní čistič s praktickým prostorem na příslušenství v základně Xsteam nonstop využívá přirozenou sílu páry k čištění všech povrchů v domácnosti a k zaručení maximální hygieny bez použití chemických prostředků: dlaždice, sklo, parkety, mramor a koberce.

Parní čističe od značky Ariete jsou ideální volbou pro snadné a účinné čištění různých povrchů a místností v domácnosti. Parní čističe od Ariete využívají vysokotlakou páru, která účinně rozpouští špínu a bakterie, což je důležité pro udržení čistoty a zdraví v domácnosti. Mnoho modelů parních čističů od Ariete je vybaveno různými nástavci a příslušenstvím, které umožňuje čištění různých typů povrchů, jako jsou koberce, tapety, okna, nábytek a další. Parní čističe od Ariete jsou šetrné k životnímu prostředí, protože nepoužívají chemické čisticí prostředky a šetří tak na vodě a dalších zdrojích. Paročističe od Ariete jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a účinné, což z nich dělá ideální volbu pro každou domácnost, která chce mít vždy dokonalou čistotu.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.