0 položek 0,00 KčZobrazit

Breakfast

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Ariete 1394 Coffee Machine Drip kávovar na filtrovanou kávu z kolekce Breakfast. Přístroj zvládne připravit až 12 šálků kávy. Topná deska s nepřilnavým povrchem.

Toustovač z kolekce Ariete Breakfast 157/03 v tmavě šedé barvě je součástí kolekce výrobků pro přípravu snídaně.  Výrobek má výkon 760W. Přístroj má kovové tělo a chladné stěny proti opaření pro maximální bezpečnost .Použít můžete 7 úrovní opékání. Praktické jsou protiskluzové nožičky.

ARIETE 2846 Bollitore - tmavě šedá rychlovarná konvice

Ariete 417 tmavě šedý citrusovač z kolekce Breakfast. Výkonný a tichý citrusovač s elegantním designem. Přístroj má dva lisovací kužely pro velké a menší ovoce.

Ariete 576/03 tmavě šedý kompaktní mixér z kolekce Breakfast. Mixér má příkon 500 W a lze použít dvě rychlosti a funkci PULSE. Otvor na horním víku pro přidávání přísad.

Ariete 601 Hand Blender tmavě šedý tyčový mixér z řady Breakfast pro přípravu polévek, koktejlů, pesta a omáček. 

Ariete 601/10 Hand Blender 3v1 tmavě šedý tyčový mixér z řady Breakfast pro přípravu polévek, koktejlů, pesta a omáček. Mixér má k dispozici sekáček o objemu 500 ml, nádobu o objemu 600 ml a šlehací metlu.

Kolekce Ariete řada Breakfast Line je inovativní a stylová sada kuchyňských spotřebičů určených pro přípravu snídaně. Kolekce zahrnuje různé produkty jako toustovač, kávovar, mixér a další přístroje, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily a zpříjemnily vaši každodenní snídani. Všechny spotřebiče v kolekci Ariete řada Breakfast Line jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a výkon. Jsou vybaveny moderními funkcemi a designem, který se hodí do každé kuchyně.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.