0 položek 0,00 KčZobrazit

Pěniče mléka

Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)

1 2

ARIETE 2878/03 Vintage Cappuccino - krémový zpěňovač mléka Pěnič mléka z kolekce Vintage. Výrobek má objem 140ml pro napěnění mléka a 250ml na horké mléko.Tlačítko na 3 funkce – zahřátí, zahřátí a zpěnění, zpěnění.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2878/04 Vintage Cappuccino - zelený zpěňovač mléka Pěnič mléka z kolekce Vintage. Výrobek má objem 140ml pro napěnění mléka a 250ml na horké mléko.Tlačítko na 3 funkce – zahřátí, zahřátí a zpěnění, zpěnění.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 2878/05 Vintage Cappuccino - modrý zpěňovač mléka Pěnič mléka z kolekce Vintage. Výrobek má objem 140ml pro napěnění mléka a 250ml na horké mléko.Tlačítko na 3 funkce – zahřátí, zahřátí a zpěnění, zpěnění.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

Pěniče mléka Ariete jsou skvělým doplňkem pro milovníky kávy, kteří si rádi dopřávají bohatou a krémovou pěnu. S těmito pěniči mléka můžete snadno připravit lahodné kávové speciality, jako jsou cappuccino nebo latte. Pěniče mléka Ariete nabízejí pokročilé technologie a jednoduché ovládání, což vám umožní dosáhnout profesionálního výsledku přímo u vás doma. Kvalitní pěna zlepšuje chuť a vzhled vašich kávových nápojů, a s pěniči mléka od Ariete to můžete snadno a rychle dosáhnout. Vychutnejte si každou šálek kávy s bohatou pěnou díky pěničům mléka od značky Ariete.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.