0 položek 0,00 KčZobrazit

Překapávače

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

ARIETE 1342/03 Vintage - krémový kávovar na překapávanou kávu Přístroj na přípravu filtrované kávy z kolekce Vintage. Kávovar má výrobní kapacitu 12 šálků, má funkční LCD display s časovačem, programovatelnými funkcemi, funkcí pozastavení a servírování, nastavením síly výsledné kávy jako i nastavení ohřívací plotny. kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 1342/04 Vintage - zelený kávovar na překapávanou kávu Přístroj na přípravu filtrované kávy z kolekce Vintage. Kávovar má výrobní kapacitu 12 šálků, má funkční LCD display s časovačem, programovatelnými funkcemi, funkcí pozastavení a servírování, nastavením síly výsledné kávy jako i nastavení ohřívací plotny. kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

ARIETE 1342/05 Vintage - modrý kávovar na překapávanou kávu Přístroj na přípravu filtrované kávy z kolekce Vintage. Kávovar má výrobní kapacitu 12 šálků, má funkční LCD display s časovačem, programovatelnými funkcemi, funkcí pozastavení a servírování, nastavením síly výsledné kávy jako i nastavení ohřívací plotny.   kolekce Vintage Úzkostlivou pozornost k detailu, v odvolání unikátních designových prvků a nezaměnitelný, produkty Vintage řady jsou k dispozici ve třech barevných odstínech (zelená, modrá a béžová). Jemné pastelové barvy inspirované legendárními 60. lety  jsou ideální do teplé a útulné kuchyně. 

Ariete 1394 Coffee Machine Drip kávovar na filtrovanou kávu z kolekce Breakfast. Přístroj zvládne připravit až 12 šálků kávy. Topná deska s nepřilnavým povrchem.

Překapávací kávovary od značky Ariete jsou synonymem vynikajícího kávového zážitku přímo u vás doma. S těmito kávovary si můžete připravit lahodnou a aromatickou kávu jednoduchým a tradičním způsobem. Překapávací kávovary Ariete jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují moderními funkcemi, které zajišťují optimální výsledky přípravy. Díky jednoduchému použití a snadné údržbě jsou tyto kávovary ideální volbou pro každého, kdo si potrpí na skvělou kávu. Rozmazlete své chuťové buňky a užijte si výbornou kávu každý den s překapávači od Ariete.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.