0 položek 0,00 KčZobrazit

Fritézy

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Ariete 4616 Airy Fryer Digital bílá horkovzdušná fritéza pro přípravu jídel horkým vzduchem pouze s jednou lžící oleje. Smažení probíhá bez zápachu. Nastavitelná teplota max. 200°. Časovač max. 60 minut.

Ariete 4616 Airy Fryer Digital černá horkovzdušná fritéza pro přípravu jídel horkým vzduchem pouze s jednou lžící oleje. Smažení probíhá bez zápachu. Nastavitelná teplota max. 200°. Časovač max. 60 minut.

Ariete 4618 Airy Fryer XXL černá horkovzdušná fritéza pro přípravu jídel horkým vzduchem pouze s jednou lžící oleje až do 2,5 kg hranolků najednou. Smažení probíhá bez zápachu. Nastavitelná teplota max. 200°.

Ariete 4619 Airy Fryer Oven horkovzdušná fritéza a trouba pro zdravé vaření se sníženým obsahem tuku.

Ariete 4626 Airy Fryer 6l černá horkovzdušná fritéza pro přípravu jídel horkým vzduchem pouze s jednou lžící oleje až do 2,5 kg hranolků najednou. Smažení probíhá bez zápachu. Nastavitelná teplota od 35 °C do 200 °C°.

Horkovzdušná fritéza od značky Ariete je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Fritéza využívá technologii horkého vzduchu k přípravě chutných a křupavých jídel s minimálním množstvím oleje. Díky různým nastavitelným funkcím a teplotám si můžete přizpůsobit vaření podle svých preferencí. Horkovzdušná fritéza od Ariete je snadno ovladatelná a má intuitivní ovládací panel, který usnadňuje její používání. S touto fritézou si můžete vychutnat oblíbená smažená jídla bez zbytečného tuku a s nižším kalorickým obsahem.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.