0 položek 0,00 KčZobrazit

Jogurtovače

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Ariete 615 B-CHEESE výrobník sýru a jogurtu.

Ariete 617 Yogurella je výrobník jogurtu s objemem 1,3l a vybavený 7 sklenicemi s víčky. Výrobek dokáže připravit 7 různých příchutí jogurtu za pouhých 12 hodin.

Koupit

559 Kč

ARIETE 621 Jogurtovač

ARIETE 621 Jogurtovač Pro výrobu domácího jogurtu je určen jogurtovač 621 Ariete. Dvojí kryt pro maximální hygienu během přípravy jogurtu.

Ariete AT6156005100 náhradní sklenička se šroubovacím víkem k jogurtovači Ariete Yogurella 617.

Jogurtovač od značky Ariete je skvělým kuchyňským spotřebičem pro ty, kteří rádi připravují domácí jogurty a fermentované mléčné výrobky. Jogurtovač od Ariete je k dispozici v různých variantách, včetně modelů s různými počty nádobek, funkcemi a regulací teploty. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování se jogurtovač od značky Ariete hodí do každé moderní kuchyně. Jogurtovač od Ariete je vyráběn s ohledem na bezpečnost a pohodlí uživatele, a obsahuje různé bezpečnostní prvky, jako například ochranné kryty nebo protiskluzové nožičky. Pokud hledáte kvalitní a moderní jogurtovač pro přípravu domácích jogurtů a fermentovaných mléčných výrobků, jogurtovač od značky Ariete je určitě dobrou volbou, která vám umožní připravit si zdravé a chutné výrobky přímo z pohodlí vaší kuchyně.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.