0 položek 0,00 KčZobrazit

Multifunkční hrnce

Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)

1 2

Ariete 2904/03 Vintage krémový multifunkční hrnec a rýžovar v retro designu 50.let. Přístroj má funkce multifunkčního hrnce (pečení, vaření v páře, udržování teploty, pomalé vaření) a funkci rýžovaru.

Ariete 2904/04 Vintage zelený multifunkční hrnec a rýžovar v retro designu 50.let. Přístroj má funkce multifunkčního hrnce (pečení, vaření v páře, udržování teploty, pomalé vaření) a funkci rýžovaru.

Ariete 2904/05 Vintage modrý multifunkční hrnec a rýžovar v retro designu 50.let. Přístroj má funkce multifunkčního hrnce (pečení, vaření v páře, udržování teploty, pomalé vaření) a funkci rýžovaru.

Multifunkční hrnce od značky Ariete jsou moderní kuchyňské spotřebiče, které umožňují snadnou a rychlou přípravu jídel a pokrmů. Multifunkční hrnce od Ariete jsou k dispozici v různých velikostech a variantách, včetně modelů s funkcemi jako vaření na páře, pečení nebo pomalé vaření. Pokud hledáte kvalitní a moderní multifunkční hrnec, značka Ariete je určitě dobrou volbou, která vám umožní snadnou a rychlou přípravu jídel a pokrmů a ušetří vám čas a úsilí v kuchyni.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.