0 položek 0,00 KčZobrazit

Výroba cukrové vaty

Zobrazeno 1 až 2 z 2 (1 stránek)

1 2

ARIETE 2973 Cotton Candy - červený přístroj na přípravu cukrové vaty Stroj na výrobu cukrové vaty v Retro stylu Ariete 2973 Cotton Candy nadchne všechny milovníky cukrové vaty. Na výrobu cukrové vaty lze použít jak krystalový cukr tak tvrdé bonbony. Jednoduchá obsluha, snadné čištění.

ARIETE 2973/01 Cotton Candy - červený přístroj na přípravu cukrové vaty Stroj na výrobu cukrové vaty v Retro stylu Ariete 2973 Cotton Candy nadchne všechny milovníky cukrové vaty. Na výrobu cukrové vaty lze použít jak krystalový cukr tak tvrdé bonbony. Jednoduchá obsluha, snadné čištění.

Výrobník cukrové vaty od značky Ariete je oblíbeným kuchyňským spotřebičem, který umožňuje snadnou a rychlou přípravu lahodné cukrové vaty. Tento výrobník cukrové vaty je vybaven speciálním topným prvkem, který rovnoměrně ohřívá cukr a přeměňuje ho na jemnou a vláčnou vatovou cukrovou hmotu. Výrobník cukrové vaty od Ariete je velmi jednoduchý na ovládání a obsahuje různé funkce, jako například automatické vypnutí nebo bezpečnostní pojistky. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování se výrobník cukrové vaty od značky Ariete hodí do každé moderní kuchyně. Pokud máte rádi sladkosti a chcete si doma připravit klasickou lahůdku jako je cukrová vata, výrobník od značky Ariete je skvělou volbou, která vám umožní připravit si lahodnou cukrovou vatovou hmotu rychle a snadno. Výrobníky jsou známí díky kolekci Party Time.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.